חברות מיוצגות

Ranger-Equipment

 

מצלמת שביל זה Ranger-Equipment. החברה משווקת בישראל ציוד אבטחה לשטח ולאזורים ללא תשתית. חברות מיוצגות בישראל: BolyMedia ישראל, Reolink ישראל .

 

מצלמות אבטחה IDIS (תוצרת קוריאה)

IDIS הינה חברה גלובלית שפועלת ב-50 מדינות. היא מובילה עולמית בתחום מצלמות האבטחה הדיגיטלית. ברחבי העולם יש למעלה מ- 2,000,000 מכשירי הקלטה ולמעלה מ- 16,500,000 מצלמות שקיימת בהם טכנולוגיה של IDIS.
החברה נוסדה ב- 1997 על ידי מומחים במדעי המחשב ובאינטלגציה מלאכותית.
IDIS פיתחה את מכשיר ההקלטה (DVR) הראשון בעולם.
חברת IDIS מספקת פתרונות CCTV המתקדמים בעולם מבחינת אבטחת מידע. אבטחת המידע מובנית בכל אחת משכבות הפעילות של מוצריה: גישה מאובטחת לנתוני הוידאושידור הנתונים באופן מאובטחשמירת הנתונים באופן מאובטח.

מצלמות שביל / ציוד אבטחה לשטח BolyMediaBolyMedia

החברה הוקמה בשנת 2000 בסנטה קלרה, קליפורניה. בשנת 2001 פתחה בולי בע”מ משרדים ומתקן ייצור בשנזן, סין. החברה המציאה ומחזיקה פטנט עבור סדרה של טכנולוגיות מובילות בעולם לצורך שינוי גודל תמונה, דחיסת נתונים, הזרמת וידאו, מעקב אחר תנועה ועיבוד תמונה באיכות גבוהה. החברה מייצרת מצלמות סקאוט דיגיטליות, מצלמות אבטחה, מצלמת שביל, מנועים קוליים ורכיבי זום אופטי. לחברה יש לקוחות רבים בארה”ב, באירופה ובסין. בולי בע”מ מתרחבת כל הזמן לשווקים נוספים. מייצרת גם מודולי מצלמה בפוקוס אוטומטי למכשירים סלולריים.

לעמוד מצלמות השביל של BolyMedia באתר שלנו היכנסו לקישור

תגיות: BolyMedia Israel , ראולניק ישראל , BolyMedia ישראל , ראולינק Israel , מצלמת שביל

 

מצלמות שביל / ציוד אבטחה לשטח ReolinkReolink

Reolink החלה בשנת 2009 ליצירת מוצרי אבטחה עבור צרכנים ועסקים. המוצר הראשון הושק ביולי 2009, שזכה לביקורות נלהבות מלקוחות ששמו דגש הן על איכות והן על שירות המוצר. עד כה, Reolink עזרה למאות אלפי אנשים מכל רחבי העולם. החברה משקיעה ומחפשת את הדרך המושלמת כדי להפוך את הבית והמשרד לבטוחים ונוחים יותר.

טכנולוגיית “Plug and Play” של Reolink מביאה נוחות רבה עבור משתמשי DIY (עשה זאת בעצמך), ללא כל תצורה מחדש או התאמה לאחר ההתקנה.

Reolink שואפת לפתח טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת על מנת שתוכל לספק ללקוחותיה פתרונות אינטליגנטים ופשוטים.

לעמוד מצלמות השביל של Reolink באתר שלנו היכנסו לקישור

תגיות: Reolink Israel , ראולניק ישראל , Reolink ישראל , ראולינק Israel , מצלמת שביל

 

חברת סנסוגארד SensoGuard

חברת סנסוגארד מפתחת ומייצרת מערכות אבטחה ייחודיות המתבססות על הטכנולוגייה הסיסמית.

מערכות החברה מותקנות במאות פרויקטים ברחבי העולם (מעל 25 מדינות), ומשמשים להגנה על גבולות, בתי כלא, קווי גז ונפט, אתרי תשתית קריטיים ועוד…

החברה בעלת פטנטים בתחומי עיבוד אותות חיישנים ומערכות אנליטיקה AI לניתוח וידאו בזמן אמת.