צילום חיות בר באמצעות מצלמות שביל

איך מצלמים חיות בר ?

צילום חיות בר בשטח נשמע כמו משימה פשוטה. אך מציאת החיות בשטח יכולה למעשה להיות קשה למדי. אחד הכלים היעילים ביותר (ולמען האמת גם הפשוטים ביותר) לצילום טבע או לצילום חיות בר הוא מצלמות שביל. (נקראות לעיתים גם מצלמות ציידים או מצלמות שטח)

מצלמת השביל מצוידת בחיישן תנועה שמזהה תזוזות. ברגע שהחיישן זיהה תנועה הוא מעביר למצלמה פקודה לצלם תמונה או סרטון (בהתאם לבחירה). במצלמות סלולריות התמונה נשלחת אליכם לנייד או למייל ובמצלמות אוגרות התמונה נשמרת על כרטיס הזיכרון.

שימוש במצלמות שביל זוהי דרך נהדרת לראות אילו בעלי חיים נמצאים במקום מגוריכם או בסביבה הקרובה.

 

היכן להשתמש במצלמת שביל לצילומי טבע ?

אחד מהיתרונות הבולטים הוא שניתן להשתמש במצלמות שביל בכל מקום, אין תלות בתשתית. בין אם זה בחצר האחורית שלכם או באזור יערות / שדות. אם אתה חושד שיש לך מבקר בן ארבע רגליים באזור, הצבת מצלמה יכולה לעזור. זאת שיטה מצוינת למציאת חיות בר, וניתן לעיתים להפיק ממנה צילומים מרהיבים.

אם החצר שלכם לא בקצה הישוב מומלץ למקם את המצלמה במקום מרוחק יותר. (ככה גם תגדילו את הסיכוי לזהות דברים חדשים) כמובן שימו לב שלא בכל מקום אפשר להציב מצלמה. יש לוודא שהתקנת המצלמה אינה מפרה חוק / פרטיות של אדם כזה או אחר.

טיפ: אם אתם מתלבטים אתם יכולים להציע לבעל השטח לשתף אותו בתוצרים והוא בטוח ישמח.

המחירים של מצלמות השביל ירדו בשנים האחרונות והיום קיימים דגמים רבים במחירים שונים. באתר שלנו תוכלו לראות מבחר דגמים בעלויות אטרקטיביות.

 

לכניסה לעמוד מצלמות שביל באתר שלנו היכנסו לקישור כאן

 

סרטונים שצולמו באמצעות מצלמות שביל בשטח:

 

מקווים שעזרנו, אם עדיין יש שאלות בנוגע לבחירת מצלמת שביל או בכל נושא אחר מוזמנים לפנות אלינו 054-3215032 

 

מוזמנים לעקוב אחרינו בעמוד ה Facebook