תפיסת גנבים באמצעות מצלמות שביל

תפיסת גנבים באמצעות מצלמות שביל

 

גנבים

מצלמות שביל לאבטחה מגיעות בתצורות רבות ושונות עם מגוון אפשרויות לתכנות המצלמה בהתאמה אישית. ישנן מצלמות שמצלמות תמונה בלבד ולעומתן מצלמות שמצלמות ווידאו גם כן. מצלמות עם אפשרות לצפייה בזמן אמת או מצלמות שמשדרות ברגע האירוע. מצלמות עם ראיית לילה בלתי נראית או מצלמות קצת פחות נסתרות לאזורים בהם אין צורך להסתיר את המצלמה.

פושעים ומסיגי גבול מתרבים לצערנו ואפשר לציין גם את הקורונה שלא תרמה לטובה בנושא. זה הזמן להצטייד במצלמה שתחסוך לכם הרבה עוגמת נפש באירוע הבא…

תפיסת גנבים באמצעות מצלמות שביל – אז מה עושים ?

אל מול מסיגי גבול ובאזורים מרוחקים האפשרות המומלצת היא מצלמות שביל נסתרות ללא פלאש נראה לעין. במצלמות מסוג זה ברגע שהפורץ יהיה בשטח הוא לא יהיה מודע כלל להמצאות המצלמה ולקיומה.

הסוואת המצלמה במקרה זה דורשת קצת יותר התעסקות אבל בסוף זה משתלם. יש צורך לחשוב קצת כמו גנב, התקינו את המצלמה באזורים בהם הגנב לא יחשוד ולא יחפש דברים לגנוב…

 

באיזו מצלמה להשתמש?

קנו מצלמה איכותית שלא תטריד אתכם בתחזוקה ובהחלפת סוללות בזמנים קצרים.

קנו מצלמה עם אחריות ועם יכולת לקבלת תמיכה בזמנים מסוימים.

במידה ומדובר על אזור עם קליטת WIFI – ישנן מצלמות WIFI גלויות עם פלאש נראה לעין שיכולות לעשות את העבודה בצורה מעולה. ( מתאים לבתים ואזורי מסחר בהם נהוג להתקין מצלמות… )

במידה ומדובר על אזור מרוחק או ללא קליטת WIFI – מצלמות שביל סלולריות יעשו את הפתרון האולטימטיבי והאפקטיבי ביותר.

*לאזורים ללא קליטה סלולרית וללא קליטת  WIFI יש פתרון שנקרא מצלמות אוגרות. המצלמה מצלמת אירועים לפי חיישן התנועה שקיים בה ושומרת את התוצרים על גבי כרטיס זיכרון. לאחר מכן תוכלו להגיע אל המצלמה ולקחת את הכרטיס זיכרון ולצפות במתרחש.

 

התקנה והגדרת המצלמה

לפני שאנחנו יכולים לשבת בנחת ולחכות לאירועים מהמצלמה יש להגדיר ולתכנת בצורה בסיסית את המצלמה. למי אנחנו רוצים שהיא תשדר בזמן אמת, הגדרת זמני עבודה, רגישות חיישן תנועה ועוד.

כמובן אנחנו נשמח לעזור ולהגדיר מבעוד מועד את המצלמות כבר בעת הקנייה וכמובן אפשר תמיד לעזור מרחוק.

זהו, הגדרתם והתקנתם. דבר אחרון, תעשו קצת בדיקות למצלמה, תנסו ותלמדו מה המגבלות שלה כדי להיות מוכנים לפעם הבאה.

 

מקווים שעזרנו לכם לקבל החלטה איכותית, אם עדיין יש שאלות בנוגע לבחירת מצלמת שביל או בכל נושא אחר מוזמנים לפנות אלינו 054-3215032 

 

מוזמנים לעקוב אחרינו בעמוד ה Facebook