בחירת מצלמת שביל

בחירת מצלמת שביל. עולם מצלמות השביל / מצלמות השטח גדל מאוד בשנים האחרונות. גורמי אכיפה וביטחון עושים בו שימוש יום יומי כדי לתעד או להגיב בזמן אמת לאירועי השלכת פסולת, וונדליזם, גניבות ועוד… בנוסף אליהם, חובבי הטבע עושים שימוש במצלמות השביל כדי לתעד חיות בר בטבע ביום ובלילה. החלטנו לעשות קצת סדר כדי לעזור לכם לבחור את המצלמה הנכונה. בואו נתחיל!

 

 

הגדרת מטרה

לפני שתמשיכו הלאה חשוב שתגדירו לעצמכם מטרה. שאלו את עצמכם “למה אני רוכש מצלמת שביל?” “האם אני מתכנן למקם מצלמה גלויה וקבועה בחצר הבית?”, “האם מדובר על מצלמה שתעבור מקום מידי פעם?”, “אני רוצה סרטונים או תמונות?”, “חשובה לי היכולת לצפייה בזמן אמת במצלמה?” ועוד. לאור התשובות והמטרות שהגדרנו נוכל לבחור את מצלמת השביל המתאימה לנו.

 

מאפיינים למצלמת שביל בהתאמה אישית

מצלמת שטח גלויה או מצלמת שביל סמויה

כדי שמצלמת הציידים שאנו מסליקים בשטח לא תיחשף חשוב שגל האינפרה אדום בו המצלמה עובדת יהיה סמוי לעין אנושית. אם אנחנו רוצים הסוואה מקסימלית אורך גל 940nm יעשה את העבודה (לד כהה / שחור) , אם אין לנו עניין בהסלקת המצלמה אורך גל 850nm  (לד אדום) יספיק לנו. בנוסף, לפעמים יש מצבים בהם נעדיף למקם את המצלמה במקום בולט, לטובת הרתעה ואז נבחר מצלמה גלויה בהכרח – קחו בחשבון.

 

מצלמת שביל משדרת או מצלמת שביל אוגרת

מצלמה משדרת – מצלמת שביל שמתריעה לנייד או למייל בעת צילום תמונה לאור זיהוי חיישן התנועה.

מצלמה אוגרת – מצלמת שטח ששומרת את הצילום על כרטיס זיכרון ולא שולחת בדרך סלולרית.

שני גורמים משפיעים על ההחלטה: קליטה סלולרית ומטרת המצלמה בשטח.

  1. קליטה סלולרית – אם אין במקום בו אנחנו רוצים להסליק מצלמה קליטה סלולרית נבחר במצלמה אוגרת. לא נקבל התרעות בזמן אמת אבל יהיה לנו תיעוד. (אם נשים מצלמה סלולרית ולא תהיה קליטה היא תשמש כמו אוגרת.)
  2. מטרת המצלמה בשטח – אם מדובר על מצב בו אנחנו רוצים לקבל התרעה בזמן אמת מצלמה אוגרת לא יכולה לעזור לנו. במצב כזה נהיה חייבים להשתמש במצלמה סלולרית משדרת.

 

צפייה ישירה או תמונות בהתרעה בלבד

לפעמים חשוב לנו לאחר קבלת ההתרעה הראשונית להמשיך לקבל תמונות נוספות כדי להבין לאן האירוע מתגלגל. (אירוע גניבה / אירוע בטחוני או חיה שיצאה מהפריים אבל עדיין בסביבה…)

במצלמות שביל הגלויות יש אפשרות לצפייה בזמן אמת גם לאחר קבלת ההתרעה ובנוסף בכל זמן שמתחשק לנו לצפות מה מתרחש בסביבת המצלמה – כניסה פשוטה באמצעות האפליקציה.

במצלמות שטח הסמויות אין אפשרות לצפייה בזמן אמת אולם יש אפשרות לשלוח למצלמה פקודה באמצעות אפליקציה ובכך לקבל תמונה בכל רגע שתרצו ,לאפליקציה בעברית שפיתחנו היכנסו לכאן

 

מקווים שעזרנו לכם לקבל החלטה איכותית, אם עדיין יש שאלות בנוגע לבחירת מצלמת שביל או בכל נושא אחר מוזמנים לפנות אלינו 054-3215032 

 

מוזמנים לעקוב אחרינו בעמוד ה Facebook  

הסוואת מצלמת ציידים בשטח בצורה נכונה ויעילה – חלק ב’
אנרגיה למצלמות שביל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

העגלה שלי
נראה לאחרונה
השווה בין מוצרים (0 מוצרים)
השווה מוצר
השווה מוצר
השווה מוצר
השווה מוצר
קטגוריות
נגישות
להזמנות לחצו כאן