חברות מיוצגות

Ranger-Equipment

מצלמת שביל זה Ranger-Equipment. החברה משווקת בישראל ציוד אבטחה לשטח ולאזורים ללא תשתית. חברות מיוצגות בישראל: BolyMedia ישראל, Reolink ישראל .

 

 

מצלמות שביל / ציוד אבטחה לשטח BolyMediaBolyMedia

החברה הוקמה בשנת 2000 בסנטה קלרה, קליפורניה. בשנת 2001 פתחה בולי בע”מ משרדים ומתקן ייצור בשנזן, סין. החברה המציאה ומחזיקה פטנט עבור סדרה של טכנולוגיות מובילות בעולם לצורך שינוי גודל תמונה, דחיסת נתונים, הזרמת וידאו, מעקב אחר תנועה ועיבוד תמונה באיכות גבוהה. החברה מייצרת מצלמות סקאוט דיגיטליות, מצלמות אבטחה, מצלמת שביל, מנועים קוליים ורכיבי זום אופטי. לחברה יש לקוחות רבים בארה”ב, באירופה ובסין. בולי בע”מ מתרחבת כל הזמן לשווקים נוספים. מייצרת גם מודולי מצלמה בפוקוס אוטומטי למכשירים סלולריים.

לעמוד מצלמות השביל של BolyMedia באתר שלנו היכנסו לקישור כאן

תגיות: BolyMedia Israel , ראולניק ישראל , BolyMedia ישראל , ראולינק Israel , מצלמת שביל

 

מצלמות שביל / ציוד אבטחה לשטח ReolinkReolink

Reolink החלה בשנת 2009 ליצירת מוצרי אבטחה עבור צרכנים ועסקים. המוצר הראשון הושק ביולי 2009, שזכה לביקורות נלהבות מלקוחות ששמו דגש הן על איכות והן על שירות המוצר. עד כה, Reolink עזרה למאות אלפי אנשים מכל רחבי העולם. החברה משקיעה ומחפשת את הדרך המושלמת כדי להפוך את הבית והמשרד לבטוחים ונוחים יותר.

טכנולוגיית “Plug and Play” של Reolink מביאה נוחות רבה עבור משתמשי DIY (עשה זאת בעצמך), ללא כל תצורה מחדש או התאמה לאחר ההתקנה.

Reolink שואפת לפתח טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת על מנת שתוכל לספק ללקוחותיה פתרונות אינטליגנטים ופשוטים.

לעמוד מצלמות השביל של Reolink באתר שלנו היכנסו לקישור כאן

תגיות: Reolink Israel , ראולניק ישראל , Reolink ישראל , ראולינק Israel , מצלמת שביל

 

ציוד אבטחה לשטח Hikvision

Hikvision היא ספקית פתרונות IoT מובילה עם וידיאו ככישור הליבה שלה. היקוויזיון, המציע כוח אדם נרחב ומיומן של מו”פ, מייצרת חבילה מלאה של מוצרים ופתרונות מקיפים למגוון רחב של שווקים. בנוסף לתעשיית האבטחה, היקוויזיון מרחיבה את פעילותה לתעשיות בית חכם, אוטומציה תעשייתית ואלקטרוניקת רכב בכדי להשיג את החזון לטווח הארוך. מוצרי Hikvision מספקים גם מודיעין עסקי רב עוצמה למשתמשי הקצה, אשר יכולים לאפשר פעילות יעילה יותר והצלחה מסחרית גדולה יותר.

לעמוד ציוד האבטחה לשטח של Hikvison באתר שלנו היכנסו לקישור כאן

תגיות: Hikvison Israel , היקוויזן ישראל , Hikvison ישראל , היקוויזן Israel , מצלמת שביל